Ścieżka rowerowa dla pieszych

hpim2514_jj

Ależ mnie wena tchnęła, co? Jest jednoznaczne oznakowanie poziome, jest właściwy pojazd, jesienne liście, no i zawalidroga (zanim zdążyłem ułożyć w głowie pomysła i go zrealizować waćpanna nieco odeszła, przez co jednoznaczność wymowy obrazka nieco się zatarła). Znajomy obrazek? Dla mnie i owszem. Niestety.

Reklamy

2 Komentarze

Filed under Audiofotowideo, Społeczeństwo/ludzie

2 responses to “Ścieżka rowerowa dla pieszych

  1. Tak, to bardzo znajomy obrazek. Ja ignoruję system i jeżdżę obok tych co mają 4 kółka. Jest poprostu szybiej i często bezpieczniej. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z jazdą po zatłoczonych „chodnikach” podobnie jak na zdjęciu powyżej.

    Ścieżki rowerowe w Koszalinie są bardzo czesto fragmentaryczne (co chwila trzeba wracać na ulicę). Moim zdaniem najlepsze były by zamiast ścieżek rowerowych, w obecnym stanie, duże pobocza lub wydzielone pasy na poboczu jezdni.

    Pozdrawiam wszystkich rowerzystów.

  2. Paweł

    Pochodzę z koszalina i tam też zaczynałem walczyć na rowerze,niestety kolega powyżej przedstawił problem który dotyczy wszystkich miast w Polsce.Problem jest prosty mianowicie głupoya i tępota niewyedukowanych polaków.I tyle,bo jak to inaczej nazwać.Teraz mieszkam w holandii od 7lat,tytaj jest to niemożliwe do zaobserwowania.Kto był chociaż raz w tym kraju wie co znaczy tutaj rower i rowerzyści.Tutaj rowery są traktowane jak samochody a nawet lepiej niż samochody.Chodników prawie nie ma bo co one komu,skoro 95 %ludzi porusza się na rowerze reszta to piesi.Takie problemy w ogóle tutaj nie istnieją.Ale są inne.Rowerzyści to święte krowy.tzn każdy na rowerze ma pierszeństwo pod każdym względem ,chyba że ewidentnie inaczej pokazują znaki!!!
    Problem największy to część rowerzystów pomimo nakazu pod grożbą minimum 25 euro kary i tak jeździ wieczorem lub w nocy bez światełek.Jeśli jesteś kierowcę i potrącisz takiego delikwenta to masz przegrane.Ale każdy zachowuje się rozważnie ,piesi nie wchodzą na rowerówki bo jest tu wysoka kultura.Tego nam najbardziej w naszym kraju brakuje-kultury! pozdrawiam wszystkich!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s