Pół wieka społecznej dzielni

Ekhm, pół wieku oczywiście. Tyle liczy sobie KSM Przylesie. Na wydany z tej okazji suty posiłek chętkę wyrazili m.in. Mikietyński, Zientarski, Gawłowski, ks. Bednarski (o tym wiem tyle, że kupił działkę z 99% bonifikatą) i pani Jasińska. Dziwi obecność przedstawicieli PO (Zientarskiego mniej, bo ten to żadnej imprezie nie przepuści) na jedzonku u Okińczyca,  bowiem przecież z tej samej partii legitymację ma Danuta Janus – największa przeciwniczka „kaźmierzowego królestwa”. A propos monarchii niekonstytucyjnej:

Zwracam uwagę na słowa Gawłowskiego, jak to było? „Miasto w mieście”? Znamienne.

Skoro już o Przylesiu mowa, to zahaczę o stosunek prasy do tej firmy (sic!). Głos Koszaliński zachowuje daleko posunięty krytycyzm

przylesie„Miasto” natomiast, głównie z racji struktury właścicielskiej spółki (tak, zgadliście), stało się być może mimowolnym, ale zawsze adwokatem i pochwalcą Przylesia – w czasie, gdy spółdzielnia przegrała kolejny proces, prezes wszystkim lokalnym mediom  odmówił komentarza (zawsze tak robi w kłopotliwych sytuacjach), oczywiście za wyjątkiem wspomnianego „Miasta” – w przeprowadzonym wywiadzie chwalił się rocznicą i dokonaniami, dziennikarka nie miała nic przeciwko i nie napomknęła nawet o „problemach” KSM. Prezes do oskarżeń się jednak odniósł. Jak to zrobił? Nadesłał incognito do zaprzyjaźnionej redakcji list, który został zamieszczony… tuż pod wywiadem. Cyrk.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Media, Polityka, Społeczeństwo/ludzie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s