„Kierownica” w MZK

(kliknij, żeby powiększyć)

Przełamaliśmy niejako tabu kulturowe, które nie wiedzieć czemu aż do niedawna w nas trwało (w niektórych trwa do tej pory). Przestajemy patrzeć na świat przez pryzmat stereotypów, zwracamy uwagę na umiejętności, nie bacząc na płeć, kolor skóry czy narodowość. To chyba dobrze?

Przejechałem się parę razy z panią Jolą i muszę potwierdzić, że w pracy radzi sobie bardzo wprawnie, wcale nie ustępując kolegom po fachu. W czasie podróży ostatnią rzeczą jest chyba patrzenie, zapamiętywanie i rozpoznawanie wreszcie określonego kierowcy, a co dopiero robienie klasyfikacji, jednakowoż każdorazowe skorzystanie z przejazdu autobusem obsługiwanym przez „kierownicę” daje się zauważyć swoiste podekscytowanie i poruszenie wsród pasażerów. Kobiety cenią sobie delikatność prowadzenia i sumienność pracy, panów częściej interesuje „zwiększony walor estetyczny”. Bywa i tak. Czekamy na następne przedstawicielki płci pięknej jako zawodowe „kierowczynie”.

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Audiofotowideo, Na czterech kołach, Społeczeństwo/ludzie

4 responses to “„Kierownica” w MZK

  1. Też miałem okazję być pasażerem autobusu „dowodzonego” przez tę sympatyczną dziewczynę wszystko w najlepszym porządku.

  2. Na dniach zadebiutować ma druga pani kierowca. Coś się nam MZK feminizuje 😉

  3. Pani Jola też nie uszła mojej uwadze, chciałem zrobić fotkę ale stwierdziłem, że byłoby zbyt śmiało ;]. Swoją drogą siostra znajomego :P.

  4. JJ

    Men. – MKMi z Koszalina focą ją na potęgę – np. http://www.phototrans.eu/14,322010,0.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s